Gezenti Deli

Gezenti Delilerin Mekan Keşifleri ve Seyahat Notları
ŞEHİRDE NE VAR NE YOK

YAĞMURLU BİR HAFTASONU

Yağmurlu bir haftasonuna giriyoruz diye üzülmeye hiç mi hiç gerek yok, çünkü harika filmler vizyona girdi bu hafta ve evet havada resmen sinema kokusu var desem yeri.

Film festivali biletlerini kaçıran ben gibiler için sonradan vizyona giren festival filmleri gibisi yok, bunlardan en tatlısı bir Pedro Almodovar filmi olan JULIETAhttp://www.beyazperde.com/filmler/film-234404/, daha izleyemediğim için film hakkında ne yazık ki yorumum yok ama Almodovar ismi zaten izlemek için yeterli bir neden benim için.

Yine bu haftaya sakladığım harika bir film daha. Bir Tim Burton filmi konu ise eğlence, görsellik, yaratıcılık kaçınılmazdır. MİSS PEREGRİNE’S HOME FOR PECULİAR CHİLDREN, http://www.beyazperde.com/filmler/film-194075/fragman-19541085/

Sanırım yönetmenlerine göre filmleri seçiyorum, yada bu hafta harika yönetmenlerin filmleri ardı ardına vizyona giriyor, bunlardan bir diğeri RÜYA, Derviş Zaim’in kült statüsüne girecek filmlerinden biri. Diğer filmlere göre zor ve dikkatli izlenilmesi gereken klasik bir Derviş Zaim filmi, http://www.beyazperde.com/filmler/film-246846/ Duygusallık veya eğlence yerine sanat filmi izlemeyi tercih ederseniz, sizi fazlasıyla tatmin edecek bir film.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir