Gezenti Deli

Gezenti Delilerin Mekan Keşifleri ve Seyahat Notları
ŞEHİRDE NE VAR NE YOK

İSTANBUL’DA HAFTASONU

Yine  ve nihayet bir Cuma Günündeyiz. Cuma demek haftasonu planları demek!

Tüm hafta kaçırdığımız herşeyi iki güne sığdırmaya çalışıyoruz, büyük kahvaltılar, uzanıp film izlemeler, dostlarla akşam yemekleri, sahilde yürüşler hele ki İstanbul gibi bir şehirdeyseniz yapacak öyle çok şey var ki iki gün hemencecik geçip bitiyor.

              Öncelikle Bu hafta çok özelbir etkinlik var İstanbulda. Özellikle Taksim bölgesinin popülerliğini yitirdiği şu günlerde sizi yeniden taksim’e aşık edecek bir etkinlik. Adı  ‘Tasarım Tomtom Sokakta’, adından da anlaşılacağı üzere Tomtom Sokakta etkinliğimiz. 20-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikte 50 stant ve 30’a yakın mağazada 100’ün üzerinde tasarımcı bir araya gelecek. Tomtom Kaptan Sokak etrafındaki  mekânlarda geçecek organizasyonda; bir çok tasarımcıyla tanışma ve keşfetme imkanı bulabilirsiniz.

haftasonu

Tomtom Garaj, İtalyan Lisesi, Tomtom Gardens Avlusu, Tomton Kaptan Sokak, Boğazkesen Pop-Up Mağazalar’ı etkinliklerin gerçekleşme alanları.

             Cumartesi akşamı için yine önerim Taksim, hazır Tomtom Sokak’ta göz zevkiniz doruğa çıkmışken, sizi Los Altos’un harika manzarasına karşı muhteşem kokteylleri ve leziz Meksika yemeklerinin tadına bakmayı öneriyorum.

losaltos

            Malumunuz Akbank Jazz Festivali başladı. 12-23 Ekim arası yine İstanbul müziğe doydu. Ve bu festivali adına yakışır biçimde kapatmak gerekir diye düşünmüşler Pazar günü için harika bir brunch düzenlemişler. Moda’da Saint Josephli’ler Derneği’ne ait Club Quartier’de Papyon Trio eşliğinde harika bir pazar brunch’ı yapabilirsiniz.

Fiyat:45 TL  Rezervasyon: (0216) 3382561

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir